O nas

Sklep Secured Stuff został stworzony, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta, bezpieczeństwo oraz bardzo szeroką ofertę produktową.

Znajdują się u nas buty wszystkich topowych marek, które podbijają ulicę takich jak New Balance, Nike, Adidas, Jordan, Asics, UGG, Salmon. Oferujemy rzadko spotykane, unikalne modele, którymi na pewno się wyróżnisz!

Stworzyliśmy ogromną sieć dostawców z całego świata, abyście mieli dostęp do tak dużej oferty oraz otrzymali produkt, który w 100% was usatysfakcjonuje.

Oferowane przez nas produkty są wyłącznie oryginalne i dwukrotnie sprawdzane przed wysyłką do klienta. Nie dopuszczamy do sprzedaży podrobionych produktów jak i takich posiadających wady fabryczne.

Oferujemy bezpieczne metody płatności u zweryfikowanych partnerów na stronie m.in. Tpay czy PayPo. Posiadamy również certyfikat Trusted Shops, dzięki któremu kupując u nas masz pewność oryginalności. 

Staramy się cały czas rozwijać, aby spełnić ciągle rosnące oczekiwania klientów. Sklep został założony w 2022r. począwszy na Instagramie, aby później przekształcić się w świetnie prosperującą stronę internetową na której możecie zakupić najlepsze produkty.

Nasza pasja do sneakersów popycha nas do ciągłego rozwoju, a satysfakcja klienta jest priorytetem. Zapraszamy do naszego świata limitowanych butów oraz zapoznania się z ich ofertą na naszej stronie.