Moda to nie tylko buty, odkryj Yarach Global: Nowa Marka, która wyznacza trendy!

Moda to nie tylko buty, odkryj Yarach Global: Nowa Marka, która wyznacza trendy!
Wiemy jak ważnym elementem każdego outfitu są buty, jednak reszta ubioru jest również kluczowa, dlatego przychodzimy do was z nową świeżą propozycją od Yarach Global. Niedawno powstała marka, która wyróżnia się z otoczenia pokazując własne projekty oraz korzystająca z najwyższej jakości materiałów musi znaleźć się w twojej szafie!

Yarach Global: Nietuzinkowy krój

Marka opracowała własny unikatowy krój koszulek, którego nie spotkacie nigdzie indziej. Wzorowany na stylu boxy, jednak wyglądający jeszcze lepiej, poprzez skrócenie koszulki i rękawków uzyskali idealne ułożenie materiału podczas noszenia. Zresztą to trzeba zobaczyć na własne oczy...

Yarach Global: Wyjątkowe nadruki

Nadruki na koszulki, tak jak sam krój zostały zaprojektowane zupełnie od podstaw. Zostały one naniesione na koszulki metodą sitodruku przez co są wtopione w materiał koszulki i zachowują trwałość na wiele prań. Każda z zaprezentowanych przez nich grafik może być interpretowana na różny sposób. Tylko od osoby będzie zależało to co w jej mniemaniu znajduje się na koszulce. :)

Moda to nie tylko buty, odkryj Yarach Global: Nowa Marka, która wyznacza trendy!

Yarach Global: Niespotykany materiał

Wszystkie produkty szyte są na terenie Polski z zachowaniem jak najwyższych standardów jakości. Koszulki zrobione są w 100% z bawełny, a ich gramatura wynosi aż 210gsm. Z pewnością ich produktu posłużą wam przez długi czas i nie zniszczą się tak szybko w praniu. 

 

Zachęcamy do obserwowania marki na Instagramie, tik toku oraz do odwiedzenia ich strony yarach.global, na której znajduje się najnowsza kolekcja. Wszystkie produkty tej marki wypuszczane są w limitowanych ilościach i mogą nie pojawić się ponownie... Z kodem "SECURED" macie dodatkowe 10% na zamówienie od nas.

 

Powrót do blogu