KOMPLEKSOWY PORADNIK YEEZY, CZYLI JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR

Yeezy, znana także jako Yeezy Supply to marka, która została założona przez Kanyego Westa- amerykańskiego rapera. W historii Yeezy powstało wiele unikalnych ubrań oraz butów we współpracy ze znanymi markami obuwniczymi i ubraniowymi. Największą popularnością cieszy się kolaboracja z niemieckim gigantem, jakim jest Adidas. Swój początek miała ona na przełomie 2015 roku po zakończeniu współpracy z Nike. Marka Yeezy w krótkim czasie stała się jedną z najważniejszych marek streetwearu, a Kanye West jednym z najbardziej wpływowych projektantów na całym świecie. 
Buty Yeezy damskie i Yeezy męskie obecnie zna każdy. Najbardziej popularnymi modelami stały się Yeezy Boost 350, Yeezy 500, Yeezy Slide i Yeezy Foam. Kultowy wygląd, wysoka jakość i wygoda. Czy może być lepiej? Okazuje się, że tak. Niestety, Yeezy posiadają jeden niewielki mankament, który wymaga wcześniejszego rozeznania i zdobycia informacji. Chodzi mianowicie o dobór rozmiaru, który nie należy do prostych. Każdy z modeli wymaga innego doboru niż nasz rozmiar rzeczywisty, co początkowo może stanowić trudność. W oparciu o własną wiedzę, rozmowy z klientami oraz doświadczenie stworzyliśmy dla Was krótki poradnik, które być może rozwieje wątpliwości i pomoże w doborze rozmiaru. Mamy nadzieję, że ułatwimy Wam zakupy. Zapraszamy do przeczytania!

YEEZY 350

W Adidas Yeezy 350 zalecamy wybrać rozmiar o pół rozmiaru większy niż rozmiar rzeczywisty. Przykładowo: jeśli posiadam rozmiar 38, to powinienem wybrać rozmiar 38 ⅔ (oznaczenie ⅔ odpowiada połówce w standardowym oznaczeniu. Oznaczenie ⅓ przy rozmiarze oznacza po prostu pełny rozmiar, np. 41 ⅓ to 41. ⅓ nic w nim nie zmienia. 
WAŻNE! Podczas wyboru rozmiaru nie powinniśmy sugerować się tym rozmiarem, jaki posiadamy w innych butach. Każdy model obuwia ma inną rozmiarówkę, dlatego mogą wynikać rozbieżności. Przy każdym modelu na naszej stronie internetowej securdstuff.pl możecie znaleźć tabelę rozmiarów, na której widnieje długość wkładki wszystkich rozmiarów w centymetrach. Na podstawie tabeli i wiedzy, że powinniśmy wybrać pół rozmiaru większy niż ten, który jest przypisany do długości naszej stopy, dokonamy właściwego wyboru.
Buty Yeezy 350 nie rozciągają się, dlatego istotny jest idealny dobór.

 

YEEZY 500

W przypadku wydania Adidas Yeezy 500 także zalecamy brać pół rozmiaru większy niż nasz rzeczywisty. Długość wkładki również może być inna niż w pozostałych butach, dlatego wybieramy rozmiar, sugerując się długością wkładki oraz tym, żeby wziąć rozmiar o pół większy. 
WAŻNE! Buty Yeezy 500 mogą się DELIKATNIE rozciągnąć.

 

YEEZY SLIDE

Te niezwykle wygodne klapki Adidas Yeezy Slide posiadają specyficzną rozmiarówkę. Żeby nie były za małe, należy wybrać rozmiar, bądź nawet 1,5 rozmiaru większe niż nasz rzeczywisty. Miejsce na stopę w gumowej piance kończy się wcześniej niż zakończenie podeszwy, stąd ta zawiłość. Aby klapki Yeezy Slides leżały idealnie, należy sugerować się tabelą rozmiarów oraz wybrać rozmiar, bądź 1,5 rozmiaru większe. 
WAŻNE! Klapki Yeezy Slide Adidas nie rozejdą się ani nie ubiją z czasem, stając się większe, dlatego ważny jest odpowiedni dobór. 

 

YEEZY FOAM RUNNER

Adidas Yeezy Foam Runner to już ostatni model, którego temat poruszymy. Gumowe buty, które idealnie sprawdzają się na lato, należy brać o jeden rozmiar większy od swojego rzeczywistego tak samo, jak w przypadku Slide Yeezy. Foam Runner Yeezy również się nie rozejdą, dlatego tak ważne jest, aby dobrze wybrać. 

PODSUMOWANIE

Przedstawiliśmy wam rekomendacje rozmiarowe dotyczące tych najbardziej kultowych, limitowanych modeli od marki Yeezy. Buty Yeezy to wyjątkowa seria, która podbiła serca wielu miłośników sportowych i modnych sneakersów na całym świecie. Jest to niezbędny element w każdej kolekcji entuzjasty mody. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu uda Wam się łatwiej wybrać rozmiar, a zakup będzie satysfakcjonował i służył przez długie lata. W przypadku dalszych wątpliwości nasz zespół służy pomocą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej securedstuff.pl. Poznaj świat oryginalnych i limitowanych sneakersów w najlepszych cenach!
Powrót do blogu