FENOMEN BUTÓW ADIDAS SAMBA W KOLABORACJI Z WALES BONNER

SKĄD TAKI SZAŁ, CZYLI NIEZWYKŁOŚĆ W PROSTOCIE…

 

            Od kilku sezonów model Samba od marki Adidas robi furorę na ulicach. Fani tych butów, których początki sięgają lat 70., mają do wyboru kilkadziesiąt modeli w różnych kolorach, wzorach, w zamszu, w skórze, a nawet połączeniu tych materiałów. Buty cechuje elegancja, którą zawdzięczamy prostocie wykonania oraz sportowy styl. Smukła bryła, charakterystyczne trzy paski oraz gumowa podeszwa to proste elementy, które złożyły się na całość uwielbianą na całym świecie. Adidas Samba damskie czy męskie? Dla każdego!

KIM JEST WALES BONNER?

        W 2020 roku mogliśmy zauważyć pojawienie się wydania Samb w kolaboracji z Wales Bonner. Grace Wales Bonner to 34-letnia angielska projektantka mody, której prace „proponują odrębną koncepcję luksusu kulturowego przenikającego europejskie dziedzictwo afroatlantyckim duchem”. Jej projekty charakteryzują się połączeniem odzieży sportowej i krawiectwa, nawiązań kulturowych, nierówności rasowych, ciekawym wzornictwem i innowacyjnymi pomysłami. Zdobyła wiele nagród, stała się uznana i rozpoznawalna na całym świecie, dzięki wielkiemu talentowi i niezwykłym projektom.

Adidas Samba for everyone

ADIDAS X WALES BONNER

Współpraca projektantki z marką Adidas zaowocowała dwudziestoma pięcioma modelami butów Adidas Samba, które są niezwykle rzadkie i pożądane. Charakteryzują je różne materiały cholewki- od skórzanej, przez lakierowane srebro, aż po najciekawszą- wykonaną z włosia imitującego zwierzęce futerko! Wales Bonner to zdecydowanie jedna z najbardziej utalentowanych i pomysłowych projektantek na świecie.

Kolekcja ,,Pony” Adidas Samba Wales Bonner z cholewką wykonaną ze sztucznego włosia stała się najbardziej popularną i pożądaną spośród wszystkich wydań we współpracy z Wales Bonner. Wielki sukces i popularność tych czterech modeli spowodowała ich nietypowość, oryginalność, piękno i luksus połączony ze sportowym stylem.  Adidas Samba Leopard są najbardziej popularne- panterkowy wzór zrobił wielki szał! Buty wyróżnia oczywiście wyżej wspomniana ,,futerkowa” cholewka, duży język, ekstrawaganckie połączenia kolorystyczne oraz niezwykle dopracowane detale. Obok tych Samb nie da się przejść obojętnie. Pasują do sportowych, casualowych, jak i również eleganckich stylizacji, nadając każdej ,,drapieżności”. Są to zdecydowanie buty, które zawojowały świat mody na wiele sezonów.

Adidas Samba Wales Bonner Pony Leopard

Panterka, która odeszła do kiczu wróciła ze zdwojoną siłą!

Adidas Samba Wales Bonner Cream White

Delikatny beż z wyrazistym burgundem

Adidas Samba Wales Bonner Pony Tonal Core Black

Klasyczna czerń w kompozycji z mlecznym beżem

Adidas Samba Wales Bonner Fox Brown

Brązowa czerwień z jasnymi akcentami 

PODSUMOWANIE

Wielkie zainteresowanie spowodowało, że wydanie to jest niezwykle trudno dostępne, jednak mamy na to sposób! Limitowane buty, sprowadzone specjalnie dla was możecie znaleźć na stronie internetowej securedstuff.pl. Sprowadzamy, weryfikujemy i wysyłamy je do was, zapewniając wysokiej jakości obsługę klienta, dzięki czemu możecie w pełni cieszyć się swoimi wymarzonymi butami. Takie niezwykłe modele, jak Samby w kolaboracji z Wales Bonner są idealne na nadchodzącą wiosnę. Możliwość zaopatrzenia was w nowe, świetne buty to dla nas zaszczyt.

 

Powrót do blogu